Питання ліцензування будівництва об’єктів IV-V категорій - Lic Consult

Деякі питання ліцензування будівництва об’єктів IV і V категорій складності

Про ліцензування видів господарської  діяльності
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 р. № 256 «Деякі питання ліцензування будівництва об’єктів IV і V категорій складності» затверджено нові Ліцензійні умови і новий Перелік видів робіт із провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності.

ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ Впровадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності

Загальна частина

1. Ці Ліцензійні умови встановлюють вичерпний перелік організаційних, кадрових, технологічних і спеціальних вимог до провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності, що обов’язкові для виконання ліцензіатом, а також вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії.

2. Господарська діяльність з будівництва об’єктів IV і V категорій складності підлягає ліцензуванню за переліком видів робіт із провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності, які підлягають ліцензуванню, затвердженим Кабінетом Міністрів України (далі - перелік робіт).

3. Ліцензіат зобов’язаний виконувати вимоги цих Ліцензійних умов, а здобувач ліцензії - їм відповідати.

4. Дія цих Ліцензійних умов поширюється на всіх суб’єктів господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які виконують роботи з будівництва об’єктів IV і V категорій складності за переліком робіт.

5. Здобувач ліцензії у спосіб, передбачений частиною першою статті 10 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності”, подає органові ліцензування заяву про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV категорії або IV і V категорій складності (далі - заява про отримання ліцензії) згідно з додатком 1.

6. Заява про переоформлення ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV категорії або IV і V категорій складності; заява про анулювання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV категорії або IV і V категорій складності; заява про внесення змін до переліку видів робіт із провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV категорії або IV і V категорій складності, які підлягають ліцензуванню, подаються за формами згідно з додатками 4-6 до цих Ліцензійних умов.

Источник и подробная информация: zakon3.rada.gov.ua
Спасибо! Ваша заявка отправлена.
Просто оставьте заявку, а мы
свяжемся с Вами!
Спасибо! Ваша заявка отправлена.
Получите БЕСПЛАТНУЮ консультацию,
мы свяжемся с Вами!
Спасибо! Ваша заявка отправлена.
Просто заполните форму, и мы
перезвоним Вам!